Фенербахче Моурінью зіграв проти українця: другий найдорожчий гравець в історії Шахтаря зробив переможний гол

Дмитро Вєнков
Переглядів 270
Фред у матчі проти Антальяспора. Фото: ФК Фенербахче
Антальяспор українського хавбека Олександра Петрусенка вдома програв Фенербахче Жозе Моурінью (0:2) у рамках сьомого туру чемпіонату Туреччини. Асистом у грі відзначився колишній півзахисник Шахтаря Фред.

Антальяспор Олександра Петрусенка поступився Фенербахче Жозе Моурінью (0:2) у сьомому турі турецької Суперліги.

Український хавбек провів на полі 82 хвилини, одна нічим суттєво не зумів допомогти своїй команді.

Гості відкрили рахунок на 63-й хвилині силами Душана Тадича, якому асистував Фред. На 81-й хвилині була поставлена крапка у матчі, коли м’яч у власні ворота забив Талісон Кельвен.

Не вдалось завантажити відео.

Футбол. Турецька Суперліга. Сьомий тур

Антальяспор – Фенербахче – 0:2

Голи: Тадич, 63, Кельвен, 81 (аг)

• Зазначимо, що для Петрусенка це був другий матч у складі Антальяспора;
  • Його команда посідає 13-те місце у таблиці Суперліги, маючи вісім очок в активі;
  • Фред, який фактично зробив переможний гол у зустрічі, з 2013 по 2018 рр. виступав за Шахтар (155 матчів, 15 голів, 15 асистів). Влітку 2018-го він перейшов у Манчестер Юнайтед за 59 мільйонів євро (це другий найбільший продаж в історії «гірників»);
  • Фенербахче йде другим з 16 балами в активі.