Чорноморець вирвав нічию наприкінці гри з ЛНЗ: черкаський клуб не може виграти четвертий матч поспіль

Дмитро Чорнобай
Переглядів 80
ЛНЗ – Чорноморець. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги, в якому черкаський ЛНЗ у домашньому поєдинку приймав одеський Чорноморець.

Сьогодні, 28 вересня, відбувся матч восьмого туру чемпіонату України. ЛНЗ у домашньому поєдинку не зумів обіграти Чорноморець.

Господарі активніше розпочали поєдинок та створювали більше моментів. Наприкінці першого тайму черкаський клуб вийшов вперед завдяки вдалій грі Момо на добиванні.

Друга половина зустрічі проходила за рівної гри. На 82-й хвилині одесити зуміли зрівняти рахунок зусиллями Янакова.

Зазначимо, що ЛНЗ не може виграти вже четвертий тур поспіль. Остання перемога була 26 серпня – 2:1 проти Карпат.

⚽️ДИВИТИСЯ ГОЛИ МАТЧУ ЛНЗ – ЧОРНОМОРЕЦЬ⚽️

Чемпіонат України. Восьмий тур

ЛНЗ – Чорноморець – 1:1

Голи: Момо, 42 – Янаков, 82

28 вересня. 15:30. Ковалівка. Стадіон «Колос»

• У наступному матчі УПЛ ЛНЗ зіграє на виїзді проти донецького Шахтаря. Гру заплановано на 6 жовтня. Початок о 15:30.
  • За два дні до того Чорноморець зіграє у домашньому поєдинку проти київської Оболоні. Початок матчу заплановано на 15:30.
  • ЛНЗ наразі перебуває на п'ятій позиції з 12-ма очками. Чорноморець – на 11-му місці зі сімома балами.