Футбол

Чеберко допоміг Коламбусу пройти до півфіналу Кубка Ліг МЛС: відома оцінка українського захисника

Євген Чепур
Переглядів 49
Євген Чеберко. Фото: Google
У ніч з суботи на неділю 18 серпня відбувся чвертьфінальний поєдинок Кубка Ліг МЛС, у якому Коламбус Крю українського захисника Євгена Чеберка у серії пенальті пройшов Нью-Йорк Сіті (1:1, 4:3 по пен.).

У ніч з 17 на 18 серпня Коламбус Крю, за який виступає український захисник Євген Чеберко, переміг Нью-Йорк Сіті у чвертьфіналі Кубка Ліг МЛС у серії пенальті з рахунком 4:3. Основний час зустрічі завершився внічию – 1:1.

Суперник команди українця вийшов уперед на першій хвилині матчу. Результативний удар на свій рахунок записав Мартінес. Коламбус Крю відігрався у кінці першої половини гру завдяки голу Кучо.

Учасник півфіналу визначався у серії пенальті. У складі Нью-Йорк Сіті свої удари не реалізували Моралес і Родрігес, а у Коламбус Крю не зміг забити з позначки Россі.

Не вдалось завантажити відео.

Євген Чеберко вийшов в основному складі Коламбус Крю, але його замінили на 69-й хвилині зустрічі. Статистичний портал Sofascore оцінив виступ нашого співвітчизника на 7.2 бали, при середній оцінці команди в 7.18.