Шахтар втратив нагоду наздогнати Зорю: чим закінчився матч між командою Пушича та Поліссям

Дмитро Чорнобай
Переглядів 172
Сергій Чоботенко. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках другого туру чемпіонату України, в якому донецький Шахтар у формально домашньому матчі приймав житомирське Полісся.

Сьогодні, 11 серпня, відбувся матч другого туру чемпіонату України. Шахтар у формально домашній грі мінімально поступився Поліссю.

Поєдинок був доволі насиченим на моменти, однак єдиний гол у зустрічі був забитий у першому таймі.

Сергій Чоботенко забив на 35-й хвилині і приніс своїй команді перемогу у матчі проти чинного чемпіона України.

Зазначимо, що наприкінці зустрічі були зустрічні атаки в обох клубів. Донецький клуб міг зрівняти рахунок декілька разів, а Полісся – подвоїти перевагу.

Однак голів команди більше не забивали – 1:0 на користь Полісся.

⚽️ГОЛ ЧОБОТЕНКА⚽️

Чемпіонат України. Другий тур

Шахтар – Полісся – 0:1

Гол: Чоботенко, 35

11 серпня. 18:00. Київ. Стадіон «Лівий Берег»

• У наступному матчі УПЛ Полісся вдома прийматиме Інгулець. Гру заплановано на 17 серпня. Початок о 15:30.
  • Шахтар наступного дня зіграє у гостьовому поєдинку проти Лівого Берега. Початок матчу заплановано на 18:00.
  • За підсумками двох зіграних турів Шахтар наразі перебуває на третій позиції з трьома очками. Полісся – на четвертому місці з трьома балами та матчем у запасі.
  • Сьогодні раніше львівські Карпати у домашньому поєдинку розгромили (3:0) криворізький Кривбас.