Зоря наприкінці матчу вирвала перемогу над Інгульцем: відео розкішного голу Башича

Дмитро Чорнобай
Переглядів 150
Зоря – Інгулець. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках першого туру чемпіонату України, в якому луганська Зоря у формально домашньому поєдинку приймала Інгулець із смт. Петрове.

Сьогодні, 4 серпня, відбувся матч першого туру чемпіонату України. Зоря у формально домашньому поєдинку зуміла переграти Інгулець.

Перший тайм був доволі насиченим на моменти – вболівальники побачили одразу два забиті м'ячі.

Спочатку Башич розкішним ударом з-за меж штрафного забив перший гол у зустрічі, а вже через 13 хвилин Білоцерковець зрівняв рахунок.

ГОЛИ МАТЧУ ЗОРЯ – ІНГУЛЕЦЬ

У другому таймі все йшло до нічиєю між командами, однак Яцик наприкінці матчу вирвав перемогу для Зорі.

Чемпіонат України. Перший тур

Зоря – Інгулець – 2:1

Голи: Башич, 16, Яцик, 90+2 – Білоцерковець, 29

4 серпня. 18:00. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського

• У наступному матчі УПЛ Зоря завітає в гості до одеського Чорноморця. Гру заплановано на 10 серпня. Початок о 15:30.
  • Інгулець того ж дня зіграє у гостьовому поєдинку проти ковалівського Колоса. Початок матчу заплановано на 18:00.