Сидорчук віддав гольову передачу в матчі чемпіонату Бельгії: відео неймовірного асисту півзахисника

Дмитро Чорнобай
Переглядів 308
Сергій Сидорчук. Фото: Вестерло
Український півзахисник Вестерло Сергій Сидорчук відзначився неймовірним асистом у поєдинку другого туру бельгійської Ліги Жупіле проти Мехелена.

Вчора, 3 серпня, відбувся поєдинок в рамках другого туру чемпіонату Бельгії, в якому Мехелен приймав на своєму стадіоні Вестерло.

Український півзахисник гостей Сергій Сидорчук з'явився на полі в другому таймі на 71 хвилині, коли його команда вела в рахунку 2:1.

Українець взяв участь в одному з голів своєї команди, віддавши неймовірний асист на Алькосера. Також Сергій заробив жовту картку впродовж гри.

У підсумку Вестерло здобув гостьову перемогу над Мехеленом із рахунком 4:2.

ВІДЕО ГОЛЬОВОЇ ПЕРЕДАЧІ СЕРГІЯ СИДОРЧУКА МОЖЕТЕ ГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Ліга Жупіле. Другий тур

Мехелен – Вестерло – 2:4

Голи: Сторм, 64, Пфлюке, 87 (пенальті) – Мадсен, 17, Вушкович, 35, Алькосер, 78, Фріган, 90+4.

• Вестерло з шістьма очками в активі лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.
  • 10 серпня команда, за яку виступає українець, зіграє проти Юніона Сент-Жилуаз.
  • Transfermarkt оцінює 32-річного Сергія Сидорчука у 2,2 млн євро.