Шахтар зіграв внічию в другому матчі передсезонного збору: деталі матчу підопічних Пушича проти Хайдука

Дмитро Чорнобай
Переглядів 249
Гравці донецького клубу. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар провів другий товариський поєдинок в рамках літнього навчально-тренувального збору – донеччани зіграли внічию проти хорватського Хайдука.

Сьогодні, 6 липня, донецький Шахтар провів другий товариський матч на навчально-тренувальному зборі в Словенії. Суперником донеччан став хорватський Хайдук .

Шахтар вийшов на матч у наступному складі: Різник – Азаров, Фарина, Назарина, Вінісіус Тобіас – Криськів, Бондаренко, Марлон – Кевін, Траоре, Швед.

Донеччани пропустили першими – вже на 13-й хвилині відзначився Сахіті. Однак хорвати недовго вели у рахунку, оскільки вже через 15 хвилин Траоре відновив паритет.

У другому таймі команди голів не забивали. 1:1 – нічия у матчі хорватського та українського клубів.

Товариський матч

Шахтар – Хайдук – 1:1

Голи: Траоре, 28 – Сахіті, 13

• 17 липня донецький Шахтар зіграє третій свій матч на зборі. Суперником стане турецький Бешикташ.
  • Шахтар у сезоні 2023/2024 оформив золотий дубль, вигравши УПЛ та Кубок України.
  • У наступній кампанії «гірники» будуть представлені в основному раунді Ліги чемпіонів.