«Дівчата, можливо, десь і не впоралися»: Петренко прокоментувала провал України в жіночій естафеті

Дмитро Чорнобай
Переглядів 288
Ірина Петренко. Фото: Google
Збірна України фінішувала на 12-му місці у жіночій естафеті, з відставанням у понад шість хвилин від лідерок. Ірина Петренко прокоментувала провальний виступ команди.

29 листопада відбулася жіноча естафета 4х6км в рамках етапа Кубка світу в шведському Естерсунді.

Збірна України за підсумками гонки фінішувала на 12-му місці, а лідерство ж у гонці взяли норвезькі біатлоністки.

Заключний етап естафети в складі української команди бігла Ірина Петренко. Спортсменка прокоментувала провальний результат:

«Дівчата, може, десь і не впоралися: дехто – на колі, а хтось – психологічно. Але у кожного є право на помилку, ми всі – живі люди. Я можу помилятися і теж не роблю все ідеально, як і кожен з нас. Зі старту працювала з Аннамарі Лампич, вона мене одразу обійшла на першому підйомі.

Всі знають мої якості по трасі, швидкість – поки не можу з нею впоратися. Не змогла триматися. Був досить важкий день: і траса м'яка, і сніг іде. Але такі умови були для всіх», – розповіла біатлоністка в коментарі для Суспільне Спорт.

Зазначимо, що сьогодні, 30 листопада, біатлонну програму продовжить чоловіча естафета. Раніше ми повідомляли про склад збірної України на дану гонку.