Баскетбол

Політехніка-Галичина перемогла Київ-Баскет: львів'яни здобули першу звитягу в новому сезоні

Ілля Деулін
Переглядів 968
Джакор Нельсон. Фото: ФБУ
Заключна чверть виявилася вирішальною в протистоянні Політехники-Галичини та Київ-Баскета. Львів'яни, які себе показали краще в останній десятихвилинці, записали до свого активу першу перемогу в новому сезоні.

Заключний ігровий день баблу баскетбольної Суперліги в Івано-Франківську відкривали очним поєдинком Політехніка-Галичина та Київ-Баскет.

В усіх стартових трьох чвертях, попри мінімальну перевагу львівської команди та виграну другу чверть Київ-Баскетом з різницею в один бал, зберігалася інтрига до останнього моменту.

Власне, ця невизначеність розвіялася у четвертій десятихвилинці, яку львів'яни взяли з перевагою у дев'ять очок. Саме такий відрив забезпечив Політехніці-Галичині першу перемогу в новому сезоні Суперліги.

Баскетбол. Україна. Суперліга.

Політехніка-Галичина – Київ-Баскет – 86:77 (22:19, 22:23, 19:21, 23:14)

• Найкращим гравцем матчу став захисник умовних господарів Джакор Нельсон – 32 очки, два підбирання, дві передачі за 40 хвилин на паркеті.
  • У складі Київ-Баскета найбільш результативним став форвард Максим Ожегов – 25 очок, п'ять підбирань за 36:28 хвилин на майданчику.
  • Дана звитяга підняла львів'ян на дев'яте місце у таблиці, за ними йде Київ-Баскет.