Баскетбол

Прикарпаття-Говерла поступився Київ-Баскету: столична команда перемогла господаря західного баблу

Ілля Деулін
Переглядів 475
Сергій Юрченко. Фото: Київ-Баскет
Прикарпаття-Говерла увесь матч намагався наздогати Київ-Баскет, але лише у заключній десятихвилинці команда Євгена Мурзіна була найближче до перемоги. Втім, звитягу здобув саме столичний колектив.

6 жовтня в матчі західного «баблу» баскетбольної Суперліги зустрілися господар паркету Прикарпаття-Говерла та Київ-Баскет.

Вже з перших хвилин перевагу взяла столична команда, яка закрила стартову десятихвилинку з рахунком 28:18.

Далі івано-франківська команда намагалася нав'язати конкуренцію Київ-Баскету, але колективу Євгена Мурзіна трошки не бракувало очок, щоб вирівняти становище бодай в чвертях.

Господарі включилися в гру вже в заключній десятихвилинці, але для перемоги цього виявилося недостатньо – першу звитягу в новому сезоні здобув Київ-Баскет.

Баскетбол. Суперліга

Прикарпаття-Говерла – Київ-Баскет – 84:99 (18:28, 22:24, 21:26, 23:21)

• Найкращим гравцем матчу став захисник Говерли Сергій Старцев – 26 очок, шість передач, п'ять підбирань.
  • У складі Київ-Баскета найкращу результативність показали форварди Сергій Юрченко – 23 очки, п'ять передач, одне підбирання та Брентлі Брайнум – 23 очки, чотири підбирання та чотири передачі.
  • Говерла наступний матч проведе 7 жовтня проти Черкаських Мавп.
  • На Київ-Баскет ж очікує поєдинок з БК Рівне того ж дня.