Черкаські Мавпи-Дніпро перемогли Галичину: у складі обох команд найкращими стали американські легіонери

397
Черкаські Мавпи-Дніпро. Фото: БК Черкаські Мавпи-Дніпро
У п’ятницю, 6 жовтня, Черкаські Мавпи-Дніпро переграли Політехніку-Галичину (67:55) у першому матчі івано-франківського баблу української баскетбольної Суперліги.

Черкаські Мавпи-Дніпро обіграли Політехніку-Галичину (67:55) у першому матчі івано-франківського баблу Суперліги.

Матч між командами пройшов у запеклій боротьбі.

У першій чверті із невеликою перевагою перемогла Галичина – 16:13. В другій з аналогічним відривом вже перемогли Мавпи – 17:14.

Третю чверть Мавпи виграли з ще меншою перевагою – 15:14. Лише в останній десятихвилинці черкасці дотисли суперника, забезпечивши собі більш-менш комфортну перевагу – 22:11.

• Найрезультативнішим гравцем Галичини став Жакор Нелсон. Він записав на свій рахунок 20 очок.
  • У складі Мавп найбільш влучним був Джелайн Далкур – 18 очок.

Баскетбол. Суперліга. Івано-Франківськ

Політехніка-Галичина – Черкаські Мавпи-Дніпро – 55:67 (16:13, 14:17, 14:15, 11:22)