Баскетбол

Дебютант Суперліги здобув першу перемогу в еліті: огляд стартового матчу баблу у Івано-Франківську

Дмитро Вєнков
Переглядів 411
Рівне-ОШВСМ – Старий Луцьк-Університет. Фото: ФБУ
Дебютант Суперліги Рівне-ОШВСМ здобув перемогу у своєму першому матчі в еліті, обігравши Старий Луцьк з рахунком 82:61 на старті баблу в Івано-Франківську.

БК Рівне-ОШВСМ переміг Старий Луцьк (82:61) у першому матчі івано-франківського баблу української Суперліги.

Рівненська команда дуже впевнено розпочала матч з ривка 8:0 і загалом першу чверть виграла 23:8, в першу чергу виграючи підбір та завдяки швидким відривам (дев’ять очок після втрат лучанами за першу чверть).

Другу чверть Рівне провів невдало – Старий Луцьк скоротив своє відставання до трьох очок під кінець другої чверті. Лише дальнє влучання Елайджа Джойнера з сиреною дозволив Рівному отримати відносно комфортну перевагу після половини гри – 34:28.

Третя чверть почалась з двох очок лучан, але у наступні чотири хвилини Рівне зробив ривок 12:0, повернув собі комфортну перевагу і більше не допустив провалів, довівши гру до перемоги.

• Кращим гравцем Рівного став Елайджа Джойнер, який з 24 очками встановив новий рекорд результативності сезону, додавши також шість підбирань, сім передач та три перехоплення.
  • У Старого Луцька найкраще себе проявив Антон Мусієнко, який набрав 17 очок та зробив п’ять підбирань.