Баскетбол

Друга поспіль перемога Рівного та перша звитяга Старого Луцька: результати ігрового дня в Суперлізі

Дмитро Чорнобай
Переглядів 69
Прикарпаття-Говерла – Старий Луцьк. Фото: ФБУ
Сьогодні, 4 жовтня, відбулося два поєдинки чемпіонату України з баскетболу. Рівне та Старий Луцьк здобули перемоги над Київ-Баскетом та Говерлою відповідно.

4 жовтня відбулося два поєдинки в рамках українською Суперліги з баскетболу сезону 2024/25.

Прикарпаття-Говерла – Старий Луцьк – 63:67 (11:14, 17:19, 15:17, 20:17)

Після вчорашньої поразки у грі з Київ-Баскетом волинський клуб прагнув реабілітуватися перед власними фанатами.

У першій половині на майданчику була рівна боротьба – підопічні Дмитра Чайковського періодично відривались у рахунку, але команда Прикарпаття-Говерла доганяло своїх суперників.

Однак івано-франківський клуб не зумів вирвати перемогу. Таким чином, Старий Луцьк здобув першу звитягу у нинішньому сезоні.

Найрезультативнішим у матчі став гравець луцької команди Аарон Рідлі – 22 очка та 14 підбирань.

Київ-Баскет – Рівне – 67:75 (16:19, 14:20, 19:21, 18:15)

Кияни впевненіше розпочали поєдинок, зробивши ривок 9:0 на старті, але не зуміли розвинути свій успіх далі.

Рівняни зуміли виграти першу чверть, після чого вели у рахунку практично всю гру та довели матч до переможного завершення.

Найрезультативнішим у матчі став гравець Київ-Баскету Павло Буренко, який набрав 23 очки.