Баскетбол

Камбек: збірна України провела другий матч на Євро-2024 – турнірна таблиця групи перед грою з Румунією

Дмитро Вєнков
Переглядів 6783
4 голоси
Юніорська жіноча збірна України з баскетболу. Фото: FIBA
У суботу, 3 серпня, жіноча збірна України з баскетболу U-18 програла одноліткам з Боснії і Герцеговини (79:83) у рамках другого туру групового етапу Євро-2024 в дивізіоні В.

Юніорська жіноча збірна України з баскетболу поступилася команді Боснії і Герцеговини (79:83) у другому турі Євро U-18 в дивізіоні В.

Першу чверть українки виграли дуже впевнено – 26:13, а в другій зазнали важкого удару – 14:28, через що пішли на перерву, відстаючи у рахунку.

В другій частині матчу чверті пройшли в дуже рівні боротьбі, однак перемоги в них із невеличкою перевагою все ж здобули наші суперниці – 21:19, 21:20.

Підсумковий камбек і перемога 83:79 за Боснією і Герцеговиною.

Баскетбол. Євробаскет U-18 (жінки). Дивізіон В. Груповий етап, другий тур

Боснія і Герцеговина – Україна – 83:79 (13:26, 28:14, 21:19, 21:20)

Турнірна таблиця групи D

Наступний матч збірна України проведе у вівторок, 6 серпня, проти команди Румунії. Зустріч розпочнеться о 18:30 за київським часом.