Баскетбол

Перемога над Швецією в овертаймі: збірна України стартувала на Євро-2024 – турнірна таблиця групи

Дмитро Вєнков
Переглядів 2272
Юніорська жіноча збірна України з баскетболу. Фото: FIBA
У п’ятницю, 2 серпня, жіноча збірна України з баскетболу U-18 обіграла однолітків зі Швеції (57:57, після овертайму – 71:62) у рамках першого туру групового етапу Євро-2024 в дивізіоні В.

Юніорська жіноча збірна України з баскетболу здолала команду Швеції (57:57, після овертайму – 71:62) в першому турі Євро U-18 в дивізіоні В.

Синьо-жовті виграли три поспіль чверті із рахунками 12:11, 17:15 та 20:9 відповідно. Усе йшло до спокійної перемоги українок, однак у кінцевій десятихвилинці суперник на божевільній мотивації якимось дивом зміг розбити їх – 8:22 та перевести зустріч в овертайм.

Там, на щастя, збірна України зуміла зібратися та все ж довести свою перевагу, вигравши із рахунком 14:5.

Баскетбол. Євробаскет U-18 (жінки). Дивізіон В. Груповий етап, перший тур

Україна – Швеція – 71:62 (12:11, 17:15, 20:9, 8:22, овертайм – 14:5)

Турнірна таблиця групи D

Наступний матч збірна України проведе у суботу, 3 серпня, проти команди Боснії і Герцеговини. Зустріч розпочнеться о 16:00 за Києвом.