Олійникова вдруге поспіль вилетіла в 1/4 фіналу турніру ITF W40: українка знову провалилась у вищій стадїї

162
Олександра Олійникова. Фото: ITF
Українська тенісистка Олександра Олійникова залишила турнір ITF W40 у Вроцлаві на стадії 1/4 фіналу після поразки від болгарки Гергани Топалової. Вдруге поспіль українка вилетіла зі змагань саме на цій стадії.

Для тенісистки Олександри Олійникової (№502 WTA) турнір ITF W40 у польському Вроцлаві закінчився на стадії чвертьфіналу.

У трьох сетах українка не змогла подолати болгарку Гергану Топалову (№313 WTA). В першому сеті для нашої тенісистки все склалося добре, вона розгромила суперницю з рахунком 6:1.

В двох наступних сетах була запекла боротьба, але в обох сетах з рахунком 6:4 перемогла Топалова. Вона і вийшла до півфіналу, де розіграє путівку до фіналу з представницею Бурунді Садою Нахімана.

ITF W40. Жінки. Одиночний розряд. Чвертьфінал.

Олександра Олійникова (Україна) – Гергана Топалова (Болгарія) – 1:2 (6:1, 4:6, 4:6).

• Для українки це був п'ятий матч на турнірі, оскільки в основну сітку вона потрапила через кваліфікацію.
  • Олійникова вдруге зіграла на цій стадії на турнірі категорії W40 і вдруге зазнала поразки.
  • У 2011 році сім’я Олександри переїхала з Одеси до Хорватії. Саме балканську країну Олійникова представляла до 2021 року, коли вирішила повернути українське громадянство.