«Для мене це великий сюрприз»: Стародубцева прокоментувала дебют на US Open

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
521
0 голосів
«Для мене це великий сюрприз»: Стародубцева прокоментувала дебют на US Open
Юлія Стародубцева. Фото: Google
Для Юлії Стародубцевої дебют у кваліфікації турніру Великого шлему US Open – великий сюрприз, але вона рішуче налаштована показати себе на цих змаганнях.

Українська тенісистка Юлія Стародубцева у кваліфікації прийдешнього турніру Великого шлему US Open дебютує на змаганнях такого високого рівня.

За словами самої Юлії, для неї це стало несподіванкою:

«Для мене це великий сюрприз, що я вже у своє перше півріччя в про-турі змогла потрапити на «мейджор». Знаєте, багато хто говорить, що все можливо, але поки ти сам чогось не доб'єшся, у це складно повірити. Зараз мені й справді здається, що все можливо».

Також Стародубцева прокоментувала скарги тенісисток на м’ячі, якими грають у жіночому турі US Open:

«Я не буду скаржитися на м'ячі. Я з Нової Каховки і там доводилося тренуватися різними м'ячами, які були, тож я не дуже вибаглива в цьому плані (сміється). Певна напруга є для суглобів: плечі, лікті, але я поки що, слава богу, не сильно це відчуваю».

Наостанок тенісистка в коментарі сайту btu.org.ua поділилася враженнями від рівня організації турнірів ITF і Grand Slam:

«Безумовно, після того, як ти грав кваліфікацію, щоб потрапити на ITF W15, а я на початку року не мала жодного рейтингу і повинна була їх грати, щоб хоч якось потрапляти на турніри, то зараз на Grand Slam - це величезний контраст в організації. Якщо просто описати: на «мейджорі» все для тебе, на ITF - ти сам по собі».

  • У першому раунді кваліфікації US Open Стародубцева зіграє проти 161 ракетки світу Селіни Неф зі Швейцарії.
  • Українка нині займає 201 позицію в рейтингу WTA.
X