Україна поступилася у другій грі Кубка Девіса: Бєлінський без шансів програв Юбенксу із США

267
В'ячеслав Бєлінський. Фото: Google
Продовжується матчева зустріч кваліфікації Світового фіналу Кубка Девіса Україна – США. У другому матчі В'ячеслав Бєлінський програв американцеві Крістоферу Юбенксу у двох партіях.

Відбувся другий поєдинок кваліфікації Світового фіналу Кубка Девіса між збірними України та США.

В'ячеслав Бєлінський (№498 ATP) програв американцеві Крістоферу Юбенксу (№32 ATP) у двох сетах.

Українець мав зіграти проти лідера американців Тейлора Фрітца (№9 ATP), але той знявся, тому спортсмен грав проти 32 ракетки світу.

Зустріч тривала одну годину та 18 хвилин. Український тенісист має в своєму активі одна подача навиліт та чотири подвійні помилки.

Кубок Девіса. Україна – США. Другий матч

Крістофер Юбенкс (США) – В'ячеслав Бєлінський (Україна) – 2:0 (6:3, 6:2)

• Це була перша зустріч між тенісистами.
  • У першому матчі Олексій Крутих (№342 ATP) поступився Себастьяну Корду (№33 ATP).
  • У наступному поєдинку на корт вийдуть Віталій Сачко/Ілля Білобородько та Остін Країчек/Раджив Рам.
  • Переможець протистояння у вересні гратиме в Світовому фіналі Кубка Девіса. Збірна, яка програє, гратиме матч Першої Світової групи.
  • Україна вперше грає проти команди США, яка 32 рази у своїй історії вигравала Кубок Девіса.