Марченко вилетів із турніру серії ATP Challenger Tour: українець в 1/16 фіналу поступився невдасі кваліфікації

206
Ілля Марченко, фото: Google
Український тенісист Ілля Марченко (№228 ATP) програв стартовий матч в 1/16 фіналу на хардовому челленджері в Кобленці (Німеччина). Марченко не зміг перемогти іспанця.

Марченко програв у стартовому матчі на челленджері у Німеччині.

У першому раунді українець спочатку мав зустрітися в 1/16 фіналу з Франческо Пассаро (№207 ATP), але італієць знявся зі змагань.

Марченко зіграв із Давидом Хордою Санчісом з Іспанії (№332 ATP), який раніше не пройшов кваліфікацію до турніру. Ілля поступився у трьох сетах.

Кобленц. Перше коло.

Ілля Марченко (Україна) – Давид Хорда Санчіс (Іспанія) – 4:6, 6:3, 1:6

• Марченко програв вже третій матч на старті нового сезону.
  • Раніше Ілля вилетів з цьогорічного Australian Open вже після першого раунду кваліфікації.
  • Чоловіча тенісна асоціація оприлюднила оновлений рейтинг після завершення Аustralian Open. Найвище місце серед українців займає Віталій Сачко.