Кіченок та Остапенко знайшли нових суперниць у парному турнірі Australian Open: що сталося з попереднім тандемом

239
Людмила Кіченок та Альона Остапенко. Фото: Google
Українсько-латвійський дует Людмили Кіченок та Альони Остапенко знайшов нових суперниць у парному турнірі Australian Open – Магда Лінетт та Бернарда Пера знялися зі змагань.

В 1/32 фіналу парного турніру Australian Open 2024 року Людмила Кіченок та Альона Остапенко повинні були зіграти проти польсько-американського дуету Магди Лінетт та Бернарди Пери.

Проте польська тенісистка зазнала травми в матчі одиночного розряду, через що їхній тандем знявся зі змагань.

Людмила Кіченок та Альона Остапенко дізналися нових суперників – ним став американський дует Еміни Бекташ та Кайли Дей.

Поєдинок відбудеться сьогодні, 17 січня, о 10:00.

Далі за сіткою переможниці зустрічі Варвара Грачова (Франція) та Сабріна Сантамарія (США) – Кімберлі Біррелл (Австралія) та Олівія Гадекі (Австралія).

Нагадаємо, що раніше Людмила Кіченок та Альона Остапенко стали чемпіонками на тенісному турнірі WTA 500 в австралійському Брісбені, вигравши перший титул для України у 2024 році.