Світоліна здобула вольову перемогу над чемпіонкою US Open: українка пробилася до 1/4 фіналу турніру в Окленді

234
Еліна Світоліна, фото: Google
4 січня українська тенісистка Еліна Світоліна (№25 WTA) продовжила виступи на турнірі WTA 250 в Окленді (Нова Зеландія).

Світоліна зіграла в 1/8 турніру в Окленді.

У другому раунді основи друга сіяна українка зіграла з чемпіонкою US Open 2021 Еммою Радукану з Великої Британії (№301 WTA). Це був перший очний матч тенісисток у кар'єрі.

Українка поступилася в першому сеті, але вирівняла рахунок у другому та здобула впевнену перемогу у третьому.

WTA 250. Окленд, Нова Зеландія. 1/8 фіналу.

Еліна Світоліна (Україна) - Емма Радукану (Велика Британія) - 6:7, 7:6, 6:1

• У наступному раунді змагань Світоліна зіграє проти п'ятої сіяної Марії Боузкової з Чехії (№36 WTA).
  • У липні 2022 року Радукану вперше ввійшла до топ-10 рейтингу WTA, що залишається її особистим рекордом у заліку.
  • Раніше друга ракетка України сереж жінок Ангеліна Калініна (WTA 27) завершила виступи на хардовому турнірі WTA 500 у Брісбені (Австралія), а Леся Цуренко програла у Окленді.