Сачко дізнався суперника у першому колі основної сітки АТР 250: з ким зіграє український тенісист

276
Віталій Сачко. Фото: Google
Український тенісист Віталій Сачко став учасником основної сітки турніру АТР 250 у Гонконзі та дізнався суперника по першому матчу змагань.

Український тенісист Віталій Сачко (№169 АТР) став учасником основної сітки турніру АТР 250 у Гонконзі.

У фіналі кваліфікації обіграв у двох сетах шостого сіяного француза Теренса Атмане і завоював путівку в основу.

У першому колі основної сітки турніру Віталій Сачко поміряється силами з Марком-Андреа Хюслером (№194 АТР) зі Швейцарії, який також пробився до основи через сито відбору.

Зустріч українського тенісиста зі швейцарцям відбудеться 2 січня, орієнтовний час початку – о 9:30 за київським часом.

• Зазначимо, що Віталій Сачко візьме участь потрапив до заявкового списку кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії 2024 року.
  • Для українця це буде другий виступ на австралійському мейджорі. У 2022 році Віталій дійшов до другого раунду відбору в Мельбурні.