Український тенісист виграв парний міжнародний трофей: у фіналі він здолав італійський дует

228
Вадим Урсу. Фото: Rwanda Tennis Federation
Український тенісист Вадим Урсу (АТР 482) виграв парний трофей на хардових змаганнях ITF M15 у єгипетському Шарм-еш-Шейху. У фіналі турніру він разом із Григорієм Ломакіним (АТР 794) з Казахстану здолав італійський дует.

Українець Вадим Урсу у парі із казахом Григорієм Ломакіним здобув перемогу над італійським дуетом Філіберто Фумагаллі (АТР 1917) / Вінсент Самуель Руджері (АТР 363) – 2:1 (6:2, 4:6, 10:5) у фіналі турніру ITF M15.

Перший сет пара українця виграла досить спокійно, а от надалі вже довелося переживати за результат не на жарт.

Другий сет, що проходив у рівній боротьбі, виграли італійці, а у третьому переможець матчу визначався буквально в останніх ударах.

Теніс. ITF M15. Шарм-еш-Шейх (Єгипет). Парний розряд (чоловіки). Фінал

Вадим Урсу / Григорій Ломакін – Філіберто Фумагаллі / Вінсент Самуель Руджері – 2:1 (6:2, 4:6, 10:5)