«Важко зрозуміти, чому WTA та АТР не заборонили виступи росіян»: Ястремська висловилася про війну

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
165
0 голосів
«Важко зрозуміти, чому WTA та АТР не заборонили виступи росіян»: Ястремська висловилася про війну
Даяна Ястремська, фото: Google
Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA №106) поділилася думками про війну в країні. Даяна розповіла про нещодавні вибухи в Одесі.

Даяна Ястремська висловилася про війну в Україні.

«Нещодавно я приїжджала до рідної Одеси на два тижні до батьків і друзів. А за два дні до мого від’їзду вночі відбувся потужний ракетний обстріл центра мого улюбленого міста. Це були жахливі вибухи. Дуже страшно. Майже одразу до моєї кімнати прийшла мама й наказала піти у безпечне місце. Я намагаюся приїжджати до Одеси якомога частіше, та все одно виходить рідко.

У такому становищі знаходяться українські тенісисти, тоді як російські та білоруські мають всі можливості для повноцінних занять у себе вдома. І так, мені важко зрозуміти, чому в багатьох інших видах спорту їм заборонили брати участь в змаганнях, а WTA та АТР цього не зробили. Я знаю, що останнім часом у світі починають забувати те жахіття, яке зараз відбувається в Україні», – сказала Ястремська в коментарі для UTF

  • Даяна раніше відмовилася від спільного фото з російською тенісисткою Міррою Андрєєвою перед їхнім поєдинком на турнірі в Гонконгу.
  • В цьому році Ястремська провела 59 матчів, у яких здобула 34 перемоги.
X