Боротьба із сонцем та спекою: Світоліна відверто розповів про труднощі під час перемоги над «нейтралкою»
Перша ракетка України Еліна Світоліна поділилася складнощами виступів в Європі, де зараз аномальна спека, хоча вчора їй вдалося здолати «нейтральну» росіянку Людмилу Самсонову (3:6, 6:3, 6:2) на турнірі в німецькому Бад-Гомбурзі.
«Сьогодні був непростий матч. Думаю, ми боролися не лише одна з одною, а й із сонцем. На одному боці корту воно було досить сильним і створювало додаткові труднощі. Я рада здобути перемогу, провести ще один матч тут і продовжити грати на траві», – цитує Світоліну BTU.
Разом з тим, Еліна подякувала публіці в Німеччині, яка прийшла на її матч проти Самсонової, а також розповіла про радощі від початку трав'яного сезону.
«Насамперед я просто рада бути тут. Після грунтового сезону все відбувається дуже швидко: потім були кілька матчів у Берліні, а тепер я вже тут. Дуже приємно виступати перед такою чудовою публікою. Дякую всім, хто залишався на трибунах і підтримував мене».
- В чвертьфіналі турніру в Бад-Гомбурзі Світоліна зустрінеться із представницею Китаю Ван Сіньюй. Матч відбудеться 25 червня.
- Трав'яний турнір в Німеччині є частиною підготовки до Вімблдону-2026, жіноча кваліфікація якого вже стартувала.
- Раніше ми повідомляли про оновлений рейтинг WTA і місця українських тенісисток в ньому.