Марченко впорався з італійцем у відборі турніру в Софії: до основної сітки українцю залишився один крок

714
Ілля Марченко. Фото: ATP
Доля поєдинку першого кола кваліфікації турніру в Софії між Іллею Марченком та італійцем Лоренцо Джустіно вирішувалася майже три години, але сильнішим виявився українець.

Ілля Марченко продовжує боротьбу за участь у основній сітці турніру WTA 250 у болгарській Софії. Українець на старті кваліфікації здолав італійця Лоренцо Джустіно.

Втім, не все було так просто для обох тенісистів. У першому сеті спортсмени показали рівну гру і лише тай-брейки визначили переможця, яким став Марченко.

У другій партії знову була зафіксована нічия 6:6 і розсудити тенісистів у цьому сеті знову мали тай-брейки, але тут вже поталанило італійцю. В третьому сеті українець зумів не довести гру до нічийного результату і закрити сет з рахунком 6:3 на власну користь.

Теніс. АТР 250 (Софія, Болгарія). Кваліфікація, перше коло.

Ілля Марченко – Лоренцо Джустіно – 2:1 (7:6 (0), (5) 6:7, 6:3)

• У даному матчі, який тривав 2 години та 56 хвилин, Марченко здісйнив 15 подач навиліт проти шести у суперника та припустився чотирьох подвійних помилок проти 15 у суперника.
  • Тенісисти зустрічалися раніше, це було в 2021 році, і у двох очних матчах перемогу здобув українець.
  • За вихід до фіналу Марченко побореться з французом Теренсом Атманом.