Стародубцева розпочала з камбеку: українка успішно стартувала на турнірі WTA 125

440
Юлія Стародубцева. Фото: Google
Українська тенісистка Юлія Стародубцева успішно стартувала на турнірі серії WTA 125 у Мідленді (США), що проводиться на хардових покриттях у приміщенні.

Юлія Стародубцева (WTA №172) стартувала із вольової перемоги на турнірі серії WTA 125 у Мідленді (США). Змагання проводяться на хардових покриттях у приміщенні.

У 1/16 фіналу українська тенісистка  у двох сетах обіграла американку Софі Чанг (WTA №330). Поєдинок тривав 1 годину та 45 хвилин.

WTA 125. Мідленд, США. Хард у приміщенні. 1/16 фіналу

Софі Чанг (США) – Юлія Стародубцева (Україна) – 1:2 (6:3, 1:6, 0:6)

• Українська тенісистка вдруге цього року обіграла Чанг: у квітні українка була сильнішою за американку в першому колі турніру ITF W60 у Шарлоттсвіллі.
  • Для Юлі Стародубцевої ця перемога стала дебютною в основній сітці турніру WTA 125. Раніше вона вигравала лише в основі змагань у ITF-турі.
  • В 1/8 фіналу українська тенісистка зіграє проти переможниці матчу Тейлор Таунсенд (США) – Ралука Джорджана Шербан (Кіпр).