Калініна стартувала з перемоги на хардовому турнірі WTA 500: українка вийшла до другого кола

569
Ангеліна Калініна. Фото: Google
Українська тенісистка Ангеліна Калініна стартувала з перемоги на хардовому турнірі WTA 500 у японському Токіо, здолавши американку Ешлін Крюгер.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу на старті турніру WTA 500 у Токіо. В першому колі змагань 28-ма ракетка світу переграла у двох сетах американку Ешлін Крюгер.

Матчі тривав 1 годину та 12 хвилин.

Калініна виконала три подачі навиліт, припустилася п'ять подвійних помилок.

Токіо. Перше коло

Ангеліна Калініна (Україна) – Ешлін Крюгер (США) – 6:3, 6:1

• Це була перша зустріч тенісисток. Ангеліна перервала переможну серію Ешлін, яка нещодавно виграла турнір WTA в Осаці.
  • Це перша участь Калініної на турнірі в Токіо.
  • У наступному колі Ангеліна зіграє з француженкою Каролін Гарсією, яка посіяна в Токіо під п'ятим номером.
  • Калініна вперше потрапила у основну сітку турніру в Токіо.
  • Минулого тижня українка зіграла на турнірі WTA 1000 в Гвадалахарі, де в 1/16 фіналу поступилась у двох сетах ще одній американці, чемпіонці Australian Open-2020 Софії Кенін.