«Я втомився від цих суперечок»: чоловік Світоліної прокоментував конфлікт за його участі на Кубку Лейвера

Ілля Деулін Ілля Деулін
238
«Я втомився від цих суперечок»: чоловік Світоліної прокоментував конфлікт за його участі на Кубку Лейвера
Гаель Монфіс. Фото: Twitter
Гаель Монфіс серйозно ставиться до кожного турніру і намагається вичавити з нього максимум. Заяву такого змісту чоловік Еліни Світоліної оприлюднив у своїх соцмережах.

Французький тенісист Гаель Монфіс, який нещодавно спричинив конфлікт на матчі Кубка Лейвера з канадійцем Феліксом Оже-Альяссімом, розставив всі крапки над «і» у цій скандальній ситуації.

Як зазначив чоловік Еліни Світоліної, звинувачення в несерйозному ставленні по відношенні до нього – безпідставні: 

«Я втомився від цих безперервних суперечок. Деякі люди, здається, захоплюються через дрібниці. Мене дратують ті, хто робить поспішні судження. Хтось може подумати, що тому, що я посміхаюся і веселюся, я несерйозний. Звичайно, моє бачення може бути іншим, але я завжди прагну дотримуватись наведених мені вказівок».

Гаель також прокоментував запрошення на Кубок Лейвера:

«У свої 37 років я просто намагаюся використати кожну мить. Коли мене попросили взяти участь у Кубку Лейвера, з моїм поточним рейтингом, я навіть подумав, що це жарт. Але я дуже серйозно сприймаю цю можливість. Незважаючи ні на що, я продовжую займатися своєю професією з пристрастю та щирістю, як завжди».  

Наостанок у своєму Twitter Монфіс залишив послання однокомандникам у збірній Європі на даному турнірі:

«Я хочу сказати, що Кубок Лейвера - це фантастична подія, і я планую максимально використати вихідні. Команда Європи, давайте наздоженемо команду світу».

  • Монфіс у двох сетах програв Оже-Альяссіму (3:6, 4:6).
  • 24 вересня о 05:00 за київським часом Гаель у дуеті з поляком Ґубертом Ґуркачем зіграє проти пари з Оже-Альяссіма та американця Бена Шелтона.