Кіченок та Остапенко вийшли до півфіналу US Open у парному розряді: відомі наступні суперники нашого тандему

690
Людмила Кіченок та Альона Остапенко. Фото: Google
Людмила Кіченок та Альона Остапенко здобули перемогу в чвертьфіналі US Open – українсько-латвійський дует обіграв тандем Анни Даніліни та Ірини Хромачови.

Людмила Кіченок та Альона Остапенко успішно виступили у чвертьфіналі парного турніру US Open, що проходить в США.

Українсько-латвійський дует у двох сетах обіграв тандем Анна Даніліна (Казахстан) та Ірина Хромачова (росія).

Зустріч тривала одну годину та 47 хвилин. Українська та латвійська тенісистки мають в своєму активі дві подачі навиліт та шість подвійних помилок.

US Open Парний розряд. Основна сітка. Чвертьфінал

Анна Даніліна (Казахстан) та Ірина Хромачова (росія) – Людмила Кіченок (Україна) та Альона Остапенко (Латвія) – 0:2 (6:7, 4:6)

• У наступному раунді наш тандем зіграє проти переможниць матчу Габріела Дабровскі та Ерін Раутліфф – Чан Хао-Чін та Вероніка Кудерметова.
  • Нагадаємо, що Людмила Кіченок та Альона Остапенко дійшли до фіналу Australian Open 2024, проте у фіналі програли з рахунком 0:2 дуету Се Шувей (Китайський Тайбей) та Елізе Мертенс (Бельгія).