Марченко вилетів у 1/8 фіналу «челленджеру» в Кері: його матч тривав більше двох годин

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
168
Ілля Марченко. Фото: Getty Images
Дві години та 38 хвилин махали ракетками Ілля Марченко та британець Тобі Самуель в матчі 1/8 фіналу «челленджеру» в американському Кері. В підсумку сильнішим виявився нижчий за рейтингом суперник українця.

Український тенісист Ілля Марченко (№273 АТР) припинив боротьбу за перемогу в «челленджері», що проходить у американському Кері на стадії 1/8 фіналу. Далі по сітці нашого спортсмена не пропустив британець Тобі Самуель (№472 АТР), який у трьох сетах переграв українця.

В першому сеті Марченко був близький до перемоги, але програв чотири гейми поспіль за рахунку 5:3. В наступному сеті вже Самуель не втримав майже переможний рахунок 5:4, а українець здобув перемогу в тай-брейках.

Заключний, третій сет був бенефісом британця. У ньому Самуель розгромив Марченка з рахунком 6:1 і здобув перемогу в матчі та, як наслідок, путівку до чверьфіналу.

ATP Challenger Tour (Кері, США). 1/8 фіналу.

Ілля Марченко – Тобі Самуель – 1:2 (5:7, 7:6 (8:6), 1:6)

• В грі українець здійснив 14 ейсів та припустився восьми подвійних помилок.
  • Матч тривав дві години та 38 хвилин. Найдовшим був другий сет – одна година і 20 хвилин.