Світоліна вилетіла із Вімблдону 2024: друга ракетка України поступилась Рибакіній на шляху до півфіналу

587
Еліна Світоліна. Фото: Google
Сьогодні, 10 липня, відома тенісистка Еліна Світоліна (№21 WTA) на стадії чвертьфіналу Вімблдона зустрічалася з представницею Казахстану Єленою Рибакіною (Казахстан, WTA 4). Гра завершилась з рахунком 2:0 на користь суперниці нашої спортсменки.

У середу, 10 липня, Еліна Світоліна зійшлася у чвертьфінальній битві Вімблдону з тенісисткою з Казахстану Єленою Рибакіною. Нажаль, зустріч завершилася поразкою української гравчині з рахунком – 0:2.

Як пройшов матч Рибакіна – Світоліна

• У першому сеті Еліна поступилася з рахунком 3:6.
  • Другий ігровий період матчу також не потішив вболівальників нашої спортсменки – поразка з рахунком 2:6.

Вімблдон, 1/4 фіналу

Єлена Рибакіна (Казахстан) – Еліна Світоліна (Україна) – 2:0 (6:3, 6:2)

• Сьогоднішня зустріч стала для Світоліної та Рибакіної п’ятою за весь час. Рахунок у матчах 3:2 на користь представниці Казахстану.
  • У наступному раунді Рибакіна зіграє з Альоною Остапенко (№14 WTA) або Барбарою Крейчиковою (№32 WTA).