Костюк і Кіченок переможно стартували у парному турнірі Вімбілдона-2024: українки не залишили шансів суперницям

409
Марта Костюк і Елена-Габрієла Русе. Фото: Google
Українська тенісистка Надія Кіченок разом з угоркою Тімеєю Бабош та Марта Костюк з румункою Еленою-Габрієлою Русе успішно стартували у парному розряді на Вімблдоні-2024.

Сьогодні, 4 липня, Надія Кіченок з представницею Угорщини Тімеєю Бабош і Марта Костюк з румункою Еленою-Габрієлою Русе провели матчі другого кола парного турніру Вімблдон-2024.

Якого результату досягла Кіченок у парі з угоркою

• У 1/32 фіналу престижного турніру наша співвітчизниця та її напарниця з Угорщини у двох сетах переграли місцевий дует Найкта Бейнс / Амелія Раєцкі.
  • Для цього Надії та Тімеї знадобилася одна години та 26 хвилин.

Вімблдон-2024. Пари. 1/32 фіналу

Найкта Бейнс (Велика Британія) / Амелія Раєцкі (Велика Британія) – Тімеа Бабош (Угорщина) / Надія Кіченок (Україна) – 0:2 (4:6, 4:6)

• Відзначимо, що українка з угоркою вперше грають в одному тандемі.
  • У другому раунді змагань Кіченок та Бабош зустрінуться з третіми сіяними Ніколь Меліхар (США) / Еллен Перес (Австралія).

Якого результату досягла Костюк у парі з румункою

• Українка з румункою програли перший ігровий період, але у другому зуміли зібратися і зрівняти рахунок за сетами.
  • Доля матчу вирішилася у третьому сеті, у якому пара нашої співвітчизниці знищила суперниць – 6:0.
  • Матч тривав одну годину і 37 хвилин.

Джуліана Олмос (Мексика) / Александра Панова – Марта Костюк (Україна) / Елена-Габрієла Русе (Румунія) – 1:2 (6:2, 3:6, 0:6)

• Сьогоднішні тріумфатори у третьому колі турніру зустрінуться з переможцем матчу Яна Сізікова / Ван Яфань – Анна Калінська / Донна Векич.
  • Костюк сьогодні також провела матч в одиночному розряді, у якому одержала перемогу над представницею Австралії.