Світоліна сенсаційно зачохлила ракетку в Страсбурзі: у минулому році Еліна виграла цей турнір

431
Еліна Світоліна. Фото: Google
Перша ракетка України Еліна Світоліна поступилась в другому колі турніру WTA 500 у французькому Страсбурзі у трьох сетах місцевій спортсменці Кларі Бурель.

Сьогодні, 22 травня, Еліна Світоліна у другому колі турніру WTA 500 у французькому Страсбурзі протистояла Кларі Бурель. На жаль, наша спортсменка поступилася з рахунком 1:2.

Як пройшов матч українки та француженки

• У першому сеті спортсменки демонстрували рівну гру, але партія перейшла у тайбрейк, де перемогу здобула наша суперниця.
  • У другому періоді активніше діяла українка та зуміла зрівняти рахунок по сетах – 6:3.
  • Третя партія завершилась невдало для нашої співвітчизниці, а саме поразкою українки 1:6.