Світоліна принесла Україні другу перемогу в Кубку Біллі Джин Кінг: що потрібно нашій команді для виходу у фінал

467
Еліна Світоліна. Фото: Google
Відома вітчизняна тенісистка Еліна Світоліна принесла Україні другу перемогу в матчевій зустрічі з Румунією у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг. Перша ракетка нашої країни обіграла Жаклін Крістіан з рахунком 6:3.

Зустріч України та Румунії в рамках Кубка Біллі Джин Кінг розпочалася з перемоги Лесі Цуренко над лідеркою суперників Аною Богдан.

У наступній зустрічі успіх українок закріпила Еліна Світоліна, яка обіграла Жаклін Крістіан з рахунком 6:3.

Як пройшов матч Світоліна – Крістіан

• Світоліна вийшла вперед 2:0, але суперниця зуміла зрівняти рахунок – 2:2. Проте українка зібралася та закінчила сет з рахунком 6:3.
  • У другій партії румунка двічі поспіль робила брейки на подачах українки, але наша співвітчизниця і цього разу тріумфувала – 7:5.

Матч Світоліна – Крістіан тривав 1 годину 38 хвилин. Українка відіграла 77% брейкпойнтів, румунка – 50%.

Кубок Біллі Джин Кінг. Кваліфікаційний раунд, другий матч

Еліна Світоліна (Україна) – Жаклін Крістіан (Румунія) 2:0 (6:3, 7:5)

Рахунок у серії проти Румунії: 2-0 на користь України

Що потрібно Україні для перемоги над румунками

Україні залишилося здобути лише одну перемогу у протистоянні проти Румунії. Її також може здобути Світоліна: вона відкриє другий змагальний день грою проти Ани Богдан.

Україна – Румунія: розклад матчів