Сестри Кіченок вперше разом виступили у фіналі ґрунтового турніру WTA: як завершився поєдинок українок

858
Сестри Кіченок. Фото: Google
Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок поступилися американському дуету у фіналі парного розряду на ґрунтовому турнірі серії WTA 500 у Чарльстоні (США).

Людмила та Надія Кіченок невдало виступили у фіналі парного розряду на ґрунтовому турнірі серії WTA 500.

Український дует у трьох сетах поступився тандему із США Ешлін Крюгер та Кайли Дей.

Зустріч в рамках змагань, що проходять в американському Чарльстоні, тривала одну годину та 21 хвилину.

Українські тенісистки мають в своєму активі одну подачу навиліт та чотири подвійні помилки.

WTA 500. Парний розряд. Основна сітка. Фінал

Людмила Кіченок (Україна) та Надія Кіченок (Україна) – Ешлін Крюгер (США) та Кайла Дей (США) – 1:2 (6:1, 3:6, 7:10)

• Нагадаємо, що раніше Людмила Кіченок та Альона Остапенко стали чемпіонками на тенісному турнірі WTA 500 в австралійському Брісбені, вигравши перший титул для України у 2024 році.
  • Сестри вперше разом виступили у фіналі ґрунтового турніру WTA.