Кравченко виграв трофей на 15-тисячнику в Іспанії: українець переміг у парі з болгарином

130
Георгій Кравченко та Ніколай Недельчев, фото: Google
Український тенісист Георгій Кравченко завоював трофей у парному розряді на хардовому турнірі ITF M15 у Лас-Франкезас-дал-Бальєсі (Іспанія).

Георгій Кравченко виграв трофей у парному розряді на турнірі ITF M15.

У фіналі змагань українець та його напарник Ніколай Недельчев (Болгарія) у двох сетах переграли тандем Стефана Купера (Велика Британія) та Ронетто ван Тільбурга (Нідерланди).

ITF M15. Пари. Хард. Фінал.

Георгій Кравченко (Україна) / Ніколай Недельчев (Болгарія) – Стефан Купер (Велика Британія) / Ронетто ван Тільбург (Нідерланди) – 6:3, 6:2

• 23-річний Кравченко вдесяте зіграв у фіналі турніру ITF у парному розряді та завоював третій трофей.
  • Це перший парний фінал для українця із квітня 2023 року.
  • Раніше Кравченко став переможцем хардового турніру ITF M15 у Манакорі (Іспанія). У вирішальній дуелі він здолав нідерландського спортсмена Раяна Нейбура.