Цуренко програла у другому колі хардового турніру WTA 1000: українка не змогла перемогти 28-му ракетку світу

156
Леся Цуренко, фото: Google
Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA №37) не зуміла вийти до 1/16 фіналу хардового турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі (США). У другому му раунді українка у трьох сетах поступилася Еммі Наварро (США, WTA №28).

Цуренко не вийшла до 1/16 фіналу хардового турніру WTA 1000.

У другому раунді українка у трьох сетах поступилася Еммі Наварро за дві години та 28 хвилин.

У другому сеті Цуренко подавала на матч за рахунку 5:4. Леся була близька до перемоги, але не зуміла дотиснути американку і програла. Це була перша зустріч тенісисток у кар'єрі.

WTA 1000. Хард. 1/32 фіналу.

Леся Цуренко (Україна) – Емма Наварро (США) – 6:4, 5:7, 5:7

• У третьому раунді Наварро зіграє проти першої ракетки України Еліни Світоліної, яка у своєму матчі 1/32 фіналу виграла у Катерини Синякової.
  • У першому раунді змагань Цуренко у двох сетах впевнено обіграла господарку змагань, американську кваліфаєрку Лів Ховд.