Костюк програла свій другий фінал турніру WTA в кар'єрі: у вирішальному матчі українка поступилася Бутлер

376
Марта Костюк. Фото: Google
Марта Костюк зіграла у фіналі турніру WTA 500 в американському Сан-Дієго проти Кеті Бултер. Українська тенісистка поступилася британці у трьох сетах.

У понеділок, 4 березня, відбувся фінальний поєдинок основної сітки хардового турніру серії WTA 500.

Марта Костюк (№34 WTA) зазнала поразки у фіналі змагань, що проходять у американському Сан-Дієго.

Українська тенісистка у трьох сетах виявилася слабшою за Кеті Бутлер з Великобританії (№49 WTA).

Зустріч тривала дві години та 14 хвилин. Українка має у своєму активі одну подачу навиліт та вісім подвійних помилок.

WTA 500. Сан-Дієго, США. Основна сітка, фінал

Марта Костюк (Україна) – Кеті Бутлер (Великобританія) – 1:2 (7:5, 2:6, 2:6)

• Це була перша зустріч тенісисток.
  • Марта Костюк вдруге в кар'єрі зіграла у фіналі турніру WTА. Минулого року вона виграла титул в Остіні.
  • Кеті Бултер здобула другий титул у кар'єрі та перший серії WTA 500. У 2023 році Кеті стала чемпіонкою в Ноттінгемі.