Сестри Алексіїви виступили у фіналі Олімпіади зі синхронного плавання: яке місце посів харківський дует

346
Сестри Алексіїви. Фото: Google
Відбувся фінал Олімпійських Ігор у Парижі у довільній програмі дуетів в артистичному плаванні. Українки сестри Алексіїви посіли п'яту позицію у змаганні.

Сьогодні, 10 серпня, відбувся фінал змагань у довільній програмі дуетів в артистичному плаванні в рамках Олімпіади.

Україну у змаганнях представили сестри Алексіїви – Марина та Владислава. Спортсменки за підсумками технічної та довільної програми фінішували на п'ятій позиції.

Перемогу здобув Китай, великобританці виграли срібну нагороду, а Нідерланди отримали бронзову медаль.

Зазначимо, що українські представниці сьогодні у довільній програмі показали кращий результат, ніж вчора у технічній.

Нагадаємо, що сестри є бронзовими призерками літніх Олімпійських ігор 2020 року.