«Як у такій ситуації готувати команду?‎»: Ротань звернувся до тренерів клубів напередодні Олімпіади-2024

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
371
1 голос
«Як у такій ситуації готувати команду?‎»: Ротань звернувся до тренерів клубів напередодні Олімпіади-2024
Руслан Ротань. Фото: Google
Головний тренер олімпійської збірної України з футболу Руслан Ротань розповів, з якими проблемами він стикається при підготовці команди до ОІ-2024.

У середу, 3 липня, Руслан Ротань оголосив заявку олімпійської збірної України на футбольний турнір Олімпійських ігор, які цього року пройдуть у Парижі. 

Фахівець пояснив, що викликав не всіх, кого хотів, адже багато клубів не схотіли відпускати своїх футболістів.

«Усі найкращі футболісти, які були для нас доступні, викликані на Олімпіаду. Дуже шкода, що в нашому списку немає багатьох гравців, які вибороли це право. Це була їхня мрія.

Однак ми віримо в тих футболістів, які замінять наших лідерів. Будемо робити все від нас залежне, щоб гідно представити країну на історичному для українського футболу турнірі».

Тренер зізнався, що багато гравців прибудуть до таборі команда перед самим стартом ОІ-2024 і попросив поради в інших наставників.

«На жаль, є деякі проблеми з підготовкою до турніру. Щодня з'являються клуби, які надсилають листи, що відпустять своїх гравців безпосередньо перед Олімпіадою. 

Хочу попросити поради у тренерів цих команд. Підкажіть, будь ласка, як у такій ситуації готувати команду і проводити міжнародні спаринги під прапором України?», – сказав Ротань у коментарі Трибуні.

  • ОІ-2024 пройдуть в столиці Франції з 26 липня по 11 серпня.
  • Підопічні Ротаня до старту Олімпіади зіграють два спаринги: проти олімпійських збірних Єгипту та Парагваю (14 та 18 липня відповідно).
  • Наша збірна потрапила у групу до команд Аргентини, Марокко та Іраку.