Три золота та одна бронза: Україна показала найкращий результат на ЧС з академічного веслування

565
Анна Шеремет. Фото: Myrowingphoto
Три золота та одна бронза – такий доробок паралімійської збірної України на чемпіонаті світу з академічного веслування. До медалей наші спортсмени додали ще три ліцензії на Паралімпійські ігри 2024 року.

Завершився чемпіонат світу з академічного веслування, що проходив з 3 по 10 вересня у столиці Сербії – Белграді. За його підсумками паралімпійська збірна України здобула чотири медалі: три золота та одну бронзу.

Першими золотими медалістами в складі синьо-жовтої команди стали:

• Андрій Купрійчук та Іван Сивих (чоловіча двійка),
  • Анна Айсанова (жіноча одиночка).

В останній день змагань до двох золотих медалей додалася ще одна нагорода найвищого ґатунку, яку в чоловічій одиночці здобув Роман Полянський, та бронза Анни Шеремет у жіночій одиночці.

Окрім нагород, українці також здобули три путівки на Паралімпійські ігри 2024 року. У Парижі виступлять Полянський та Шеремет, а також дует Ярослава Коюди та Світлани Богуславської, який став шостим у парному міксті.

• Три золота дозволили Україні посісти четверте місце у загальному медальному заліку, що стало найкращим результатом нашої команди на ЧС з академічного веслування.
  • Нині наші спортсмени мають 64 ліцензії на паризьку Паралімпіаду в дев’яти видах спорту.