Збірна України здобула першу медаль на юніорському ЧС з боротьби: за бортом залишився «нейтральний» білорус

319
Іван Приймаченко (у червоному тріко). Фото: Полтавська ОВА
Борець Іван Приймаченко у складі збірної України здобув срібну медаль у ваговій категорії до 97 кг на юніорському чемпіонаті світу, що триває в йорданському Аммані.

Збірна України з боротьби здобула першу медаль на юніорському чемпіонаті світу. Нагороду виборов 20-річний Іван Приймаченко.

Форум розпочався у понеділок, 14 серпня, змаганнями у вільній боротьбі. На старт вийшли представники п'яти вагових категорій: 57, 65, 70, 79 та 97 кг. До перших фіналів на юніорському ЧС пройшов лише один українець – Іван Приймаченко.

На шляху до вирішального бою з іранцем Аболфазі Бабалу, він подолав трьох суперників. Зокрема, у півфіналі вибив з турніру «нейтрального» білоруса Владислава Козлова, після чого не потиснув йому руку – відповідно до позиції, схваленої UWW.

У фінальній сутичці Приймаченко не зміг набрати бодай одного очка та поступився із рахунком 0:5.

У середу, 16 серпня, у бронзовому фіналі змагатиметься інший українець – Володимир Кочанов (вагова категорія 125 кг).