Українець Погорілко не зміг кваліфікуватися до півфіналу на 400 метрів: наш спортсмен зайняв лише п'яте місце

594
Олександр Погорілко, фото: Google
У дугий день чемпіонату світу з легкої атлетики пройшов забіг на 400 метрів у чоловіків. Українець Олександр Погорілко не зміг кваліфікуватися до півфіналу.

Сьогодні на чемпіонаті світу з легкої атлетики відбулися кваліфікаційні забіги на 400 метрів. В змаганні прийняв участь українець Олександр Погорілко.

Погорілко фінішував на п'ятому місці у своєму септеті та не зміг кваліфікуватися у півфінал чемпіонату. Олександр пробіг дистанцію за 45,37 секунд. Наш бігун міг пройти до півфіналу за часом, але йому бракувало 13 сотих секунди, щоб потрапити до числа 24-х найкращих.

Найкращий результат у забігу показав норвежець Хавард Бентдал Інгвалдсен - 44,49 секунди. Він посів перше місце і вийшов до півфіналу змагань.

Олександр Погорілко у травні цього року переміг у першості з бігу на 400 метрів на командному чемпіонаті України з третім результатом в історії України (45,34) та на Всеукраїнській Універсіаді (45,41). Його обрали найкращим легкоатлетом травня в Україні.

У лютому 2023 року Олександр також став чемпіоном України.

• Чемпіонат світу проходить з 19 серпня до 27 серпня.
  • Прямі трансляції турніру можна дивитись на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.