Україна серед найкращих: завершився юніорський легкоатлетичний чемпіонат Європи

186
Михайло Брудін. Фото: Sona Maleter
В ізраїльському Єрусалимі завершився легкоатлетичний чемпіонат Європи серед спортсменів до 20 років – Україна завоювала чотири медалі та зайняла 12-ту сходинку.

В ізраїльському Єрусалимі завершився легкоатлетичний чемпіонат Європи серед спортсменів до 20 років. За 44 комплекти нагород боролись представники 44-х країн.

Загалом участь у Євро взяло 1136 атлетів, із них 32 — з України. На змаганнях за українську команду виступили 32 спортсмени.

У підсумку українські легкоатлети здобули в Єрусалимі чотири нагороди в чотирьох видах змагальної програми, а саме в потрійному стрибку та стрибках у довжину, у метанні диска, а також у бігу на 400 метрів із бар’єрами.

У другий ігровий день українська команда здобула три нагороди:

• Микита Маслюк у змаганнях зі стрибків у довжину здобув «бронзу» з результатом 7,97 метра.
  • Метальник диска Михайло Брудін завоював перше «золото» для збірної України. Він оновив свій найкращий результат сезону і при цьому встановив юніорський світовий рекорд сезону – 66,58 метра.
  • Пізніше того ж дня Олександра Чернуха здобула ще одне «золото» в потрійному стрибку: в останній спробі вона стрибнула на 13,63 метри, поступившись.

В останній день змагань, бігунка на 400 м з бар’єрами Олена Масаєнкова принесла українській збірній четверту медаль. Вона фінішувала другою з третім найкращим часом у кар’єрі – 56,83 секунди.

За кількістю медалей українська команда посіла 12- місце серед усіх збірних.