Ранкову програму на ЧC з легкої атлетики перенесли через негоду: українці почнуть виступ на годину пізніше

346
Михаил Кохан, фото: Getty Images
Ранкову програму на чемпіонаті cвіту з легкої атлетики перенесли на одну годину через негоду. Українськи спортсмени почнуть свої виступи о 12:30.

У ранковій сесіі першого дня чемпіонату світу з легкої атлетики Україну мали представляти чотири легкоатлети: Сергій Світличний (спортивна ходьба на 20 км), Роман Кокошко (штовхання ядра), Михайло Кохан (метання молота), Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину).

Але змаганя так і не почалисья, ранкову програму перенесли через негоду. Її перенесли на одну годину через дощ.

Ранкова сесія тепер має розпочатись о 12:30, якщо ситуація з погодою налагодиться.

Світличний побореться за перший комплект медалей. Роман Кокошко почне виступ в кваліфікації зі штовхання ядра серед чоловіків. З кваліфікації зі стрибків у довжину чемпіонат світу почнеться для чемпіонки Європи в приміщенні, призерки чемпіонатів світу і Європи Марини Бех-Романчук. Завершить ранкову програму Михайло Кохан в секторі для метання молота.

• Чемпіонат світу в Угорщині пройде З 19 по 27 серпня, буде розіграно 49 комплектів нагород.
  • Прямі трансляції турніру можна дивитися на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також місцевих телеканалах Суспільного.