Провальний забіг Стребкової на чемпіонаті світу: українська спорстменка фінішувала останньою в стіпльчезі

228
Наталія Стребкова. Фото: Google
Наталія Стребкова взяла участь у жіночій кваліфікації з бігу на 3 000 метрів з перешкодами на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що відбувається в Будапешті.

Наталія Стребкова взяла участь у жіночій кваліфікації з бігу на 3 000 метрів з перешкодами на чемпіонаті світу з легкої атлетики. На жаль, українська атлетка не змогла пробитись у фінал.

Наталія Стребкова завершила свій забіг на останньому, 12-му місці із часом 10.02,20 хвилини. На першому місці фінішувала бахрейнська легкоатлетка Вінфред Яві, яка пробігла дистанцію за 9.19,18.

• Українка є віце-чемпіонкою Європи-2017 серед молоді (U-23), рекордсменкою України в бігу на 3 000 м із перешкодами.
  • У літній частині сезону Стребкова виступила на п'яти стартах, зокрема на етапі Діамантової ліги у Флоренції, де посіла 14-е місце.
  • Особистий рекорд Наталії у бігу на 3 000 метрів з перешкодами – 9.24,54 хвилин, з яким вона пробігла у Стокгольмі у 2022 році. Це також національний рекорд України.