«Не очікувала чогось надзвичайного, але зробила все можливе»: Бех-Романчук розповіла про невдалий виступ на ЧС

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
659
0 голосів
«Не очікувала чогось надзвичайного, але зробила все можливе»: Бех-Романчук розповіла про невдалий виступ на ЧС
Марина Бех-Романчук, Фото: НОК
Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук прокоментувала виступ у стрибках в довжину на чемпіонаті світу у Будапешті. Марина не зуміла подолати кваліфікацію.

Бех-Романчук розповіла про свої нові тренування.

«Раніше думала, що в наших видах – стрибках у довжину й потрійним – усе схоже, хіба потрійний складніший технічно й там більше навантаження. Але коли почала тренувати обидва, зрозуміла, що ці два види кардинально різні. 

Одним словом, мені зараз дуже «весело» на тренуваннях. Поєднувати два види складно. Минулого року акцентовано тренувала довжину, а потрійний був як би поряд. Мій організм, певно, ще не усвідомлював усього, й це було дещо невимушено».

Українка також сказала, що не очікувала високих результатів на цьому ЧС.

«Цього ж сезону зосередилися на обох дисциплінах, а там все, як і сказала, кардинально різне, починаючи від розбігу. Був період, коли навіть думали на чемпіонаті світу сконцентруватися лише на потрійному, але все ж вирішили спробувати обидві дисципліни.

Не скажу, що очікувала чогось надзвичайного, але зробила все можливе від себе, адже хотілося пройти до фіналу, щоб там уже проявити себе», - сказала Бех-Романчук в коментарі для ФЛАУ.

Бех-Романчук прийме участь у кваліфікаціі у потрійному стрибку 23 серпня.

  • Українка в кожній з трьох спроб у кваліфікації припустилася заступу і не змогла пройти до основного раунду.
  • Українська делегація подала протест на заступ в другій спробі.
X