Дементьєв здобув чотири нагороди для України: результати чемпіонату світу з велоспорту

346
Єгор Дементьєв. Фото: Google
У шотландському Глазго завершився перший в історії об'єднаний чемпіонат світу з велоспорту. Паравелогонщик Єгор Дементьєв здобув чотири нагороди для України.

У шотландському Глазго завершився перший в історії об'єднаний чемпіонат світу з велоспорту. На турнірі сумарно розіграли понад 200 комплектів нагород.

Вперше в історії організатори об'єднали змагання одразу з 13 велодисциплін, що раніше мали власні окремі чемпіонати світу.

Україна делегувала на турнір 29 велоспортсменів. Українці стартували у велотреку, шосейних перегонах та маунтінбайку, серед інших дисциплін.

На жаль, виграти нагороди вдалося лише Єгору Дементьєву, чотириразовому паралімійському чемпіону зі змагань на шосе і треку. В Шотландії він приніс збірній одразу чотири медалі:

• срібло в скретчі на треку;
  • золото в індивідуальній гонці переслідування;
  • золото в омніумі на велотреку;
  • срібло у чоловічих шосейних перегонах.

Чотири медалі Дементьєва дозволили Україні пройти до топ-20 загального медального заліку світової першості.