Чоловіча збірна України з волейболу розпочала підготовку до Євро-2023: відома заявка команди

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
814
0 голосів
Чоловіча збірна України з волейболу розпочала підготовку до Євро-2023: відома заявка команди
Чоловіча збірна України з волейболу. Фото: Google
Чоловіча збірна України з волейболу розпочала підготовку до виступів у чемпіонаті Європи, який розпочнеться 30 серпня – у порівнянні з Кубком претендентів змін у заявці України не відбулося.

Україна у червні-липні виступила на двох волейбольних турнірах – у Золотій Євролізі, де дійшли до фіналу, а згодом зіграли у Кубку претендентів за право вийти до Ліги націй, де посіли третє місце і не кваліфікувалися на турнір.

Наступним турніром для чоловічої збірної України стане чемпіонат Європи. Перед ним українські волейболісти мали тиждень перерви на відновлення.

Тренування до Євро-2023 збірна України відновила у Ризі. До турніру готується ті ж волейболісти, що брали участь на Кубку претендентів, повідомляє Volleyball.ua.

Склад збірної України виглядає наступним чином:

  • Пасуючі: Сергій Євстратов (Прометей), Юрій Синиця (без клубу);
  • Догравальники: Олег Плотницький (Перуджа, Італія), Тимофій Полуян (Мілон, Греція), Віталій Кучер, Ілля Ковальов (обидва – Барком-Кажани);
  • Ліберо: Олександр Бойко (Прометей), Дмитро Канаєв (Барком-Кажани);
  • Центральні блокуючі: Максим Дрозд (Епіцентр-Подоляни), Юрій Семенюк, Дмитро Терьоменко (Прометей), Владислав Щуров (Барком-Кажани);
  • Діагональні: Василь Тупчій (Барком-Кажани), Євгеній Кісілюк (Епіцентр-Подоляни).

Перед стартом чемпіонату Європи Україна запланувала три товариські матчі: два проти Естонії, а один – проти Польщі, чинного переможця Ліги націй.

На Євро суперниками України стануть Словенія, Хорватія, Болгарія, Фінляндія та Іспанія.

X